Історія нашого бренду розпочалася ще у 2012 році, коли перші барбершопи тільки починали з’являтися на теренах України. Відвідавши найперший барбершоп в Україні, ми були настільки вражені таким простим і банальним місцем, як чоловіча перукарня, що вирішили відкрити свій власний. У 2013 році ми відкрили барбершоп Tommy Gun. На той час слово "барбершоп" знали всього кілька десятків чоловіків :)
Зачіска складалася зі стрижки та стайлінгу. Якщо зі стрижкою все було більш-менш зрозуміло, то зі стайлінгом були проблеми. На ринку України переважали жіночі бренди, а з чоловічих були лише дешеві гелі сумнівної якості. Волосся після них блищало, пересихало та мало жахливий вигляд — точно не те, чого ви хочете, виходячи з барбершопу. Тож ми почали гуглити та шукати стайлінг там, де він уже був у використанні у чоловіків не перший десяток років, а саме у США. Чоловіки користувалися стайлінгами щодня, і це було для них свого роду ранковим ритуалом.
Перші баночки ми закупили на Amazon, і через два тижні вони вже стояли на полицях нашого барбершопу. Тоді ми не дуже розбиралися у всіх цих пастах, глинах, помадах та восках, тому брали різні й багато. Всі ці баночки ми тестували на собі та на наших клієнтах (за їхньою згодою, звісно). За рік ми почали трохи тямити, які бренди класні, а які не підходять для українських чоловіків та їхнього типу волосся. Найкращі бренди на той час були з США та Австралії.
Саме в США у 2014 році почався бум на стайлінги для волосся домашнього виробництва, якщо можна так сказати. З'являлися різні цікаві маленькі бренди, які не поступалися в якості іншим брендам з мас-маркету. Трохи згодом якість їхньої косметики стала навіть кращою за мас-маркет. Це підтверджували різні видання у своїх підбірках. Топові журнали типу GQ, Esquire, Men's Health писали про ці бренди майже щомісяця.
Ці маленькі бренди надихнули і нас розпочати свій шлях у створенні бренду Ducky. Ми закупили всі стайлінги цих брендів, вивчили їхні плюси та мінуси, їхні інгредієнти (які переважно складалися з натуральних олій та восків, що було для нас великим плюсом), і почали пробувати варити свій стайлінг. Перші варіанти були невдалими, але з часом ми прочитали багато американських форумів та дізналися, як покращити формулу майбутньої помади. Перший тестовий зразок з'явився приблизно через 7-8 місяців. Почали тестувати та потроху вдосконалювати наш стайлінг. Барбери з нашого барбершопу тестували його на клієнтах та давали зворотний зв'язок, після чого ми вносили покращення.
У кінці 2015 року ми створили наш перший стайлінг — матову помаду.
А вже у 2016 році запустили бренд під назвою Ducky з жовтою качкою на банці.